נופש כשר בפסח 2015 - הנה מה שמצאנו ברשת

קישורים ממומנים

אספנו לכם מאתרי תיירות המתמחים בנופש כשר למהדרין בחו"ל את החבילות השוות לפסח אז אם אתם מתכננים נופש כשר בפסח 2015, הכתבה הבאה מיועדת בדיוק עבורכם. 

דתיים, חרדים ושומרי מסורת רבים רוצים ליהנות כמו שאר האזרחים ולבלות את חופש פסח 2015 בחו"ל. עניין הכשרות הוא חסם ידוע שגורם להרבה מאוד דתיים לוותר על חופשה כזאת אך חברות תיירות רבות מציעות דילים וחבילות נופש לחו"ל בפסח במיוחד לציבור הדתי והחרדי במלונות כשרים כולל ארוחת ליל סדר ואווירת חג דתית מיוחדת.

אז לאילו יעדים תוכלו למצוא נופש כשר בפסח 2015? אספנו לכם כמה הצעות שמצאנו ברחבי הרשת. הנה כמה דוגמאות.

נופש כשר לפסח בכרתים, ספרד והריביירה הצרפתית


אנו מתחילים עם אתר Totally Jewish Travel שמתמחה בנופש לציבור הדתי והחרדי. ובכן, באתר מציעים חבילות רבות ליעדים רבים בחו"ל בפסח 2015. כך למשל, מציעים באתר נופש לספרד בפסח 2015 ל-10 לילות הכולל פנסיון מלא במלון מרידיאן הממוקם ליד העיירה אל ורנדל שליד ברצלונה וכשרות גלאט מהדרין (מצה לא שרויה).

באתר מציעים נופש כשר לפסח בכרתים גם כן ל-10 לילות בין התאריכים 2-12 באפריל 2015 הכולל את מלון אוורה אימפריאל ואוכל גלאט כשר למהדרין לפסח וכולל גם ערבי זמר חסידי, הרצאות ועוד. עוד הצעות מהאתר: חבילת נופש ל-10 לילות בפסח 2015 לריביירה הצרפתית ולריביירה האיטלקית הכוללת טיסות הלוך חזור לניס, פנסיון מלא במלון שכולו כשר לפסח, רחצה נפרדת לנשים וגברים, בית כנסת ושיעורים ועוד.

נופש כשר לפסח 2015 בסוצי'


באתר של חברת אסיה טרוול מציעים חבילת נופש לסוצי' בפסח 2015 המותאמת במיוחד לציבור הדתי והחרדי. סוצי' היא עיר נופש הממוקמת על חוף הים השחור ומהווה מקום קסום לחופשה משפחתית או זוגית. החברה מציעה חבילה של 10 לילות בין התאריכים 2-12 באפריל 2015 במלון ראדיסון פראדייז המדורג 5 כוכבים ונפתח רק בשנה האחרונה. החבילה כוללת גם אוכל כשר גלאט למהדרין ע"י צוות משגיחים שמלווה את הנופשים במהלך כל החופשה.

נופש כשר לפסח 2015 בסן רמו ומרוקו


אנו ממשיכים עם האתר הבא שמציע כמה חבילות לציבור הדתי והחרדי בפסח 2015 למספר יעדים פופולריים. בין היתר, מציע האתר חבילה של 10 לילות לסן רמו הכוללת את מלון Castellaro Golf Resort & Spa הממוקם רבע שעה מסן רמו וכחצי שעה ממונקו על בסיס פנסיון מלא עם אוכל בכשרות גלאט מהדרין, שני ערבי סדר, רב מלווה, הופעות מוסיקליות ועוד.

חבילה נוספת שמציעים באתר היא למרוקו וכוללת 9 לילות במלון היוקרתי אדם פארק (5 כוכבים) בפנסיון מלא וכשרות גלאט מהדרין, ליל סדר מרכזי, מועדון לילדים עם הפעלות לילדים במהלך כל חול המועד, מופעי זמר, שיעורי תורה ועוד.

נופש כשר לפסח 2015 ביוון וקרואטיה


ונסיים עם האתר של חברת kosher holidays שמציע גם כמה חבילות לחו"ל לפסח 2015 לציבור הדתי והחרדי וביניהן גם איטליה, דוברובניק, ספרד ועוד. בין החבילות למשל תוכלו למצוא חבילה של 10 לילות בסלוניקי יוון הכוללת את מלון אסטוריה שמחזיק בתוכו מסעדה כשרה למהדרין או דיל כשר לפסח 2015 בדוברובניק קרואטיה הכולל טיסות הלוך חזור ו-10 לילות על בסיס פנסיון מלא במלון ריקסוס ליברטאס דוברובניק הכולל מועדון ילדים במהלך חול המועד, ארוחות ליל סדר וחג שני של פסח כשרות למהדרין, מופעים חסידיים ועוד.

0 תגובות: