דילים לפראג

קישורים ממומנים

העיר הזהובה, הלב של אירופה, איך שלא תקראו לה פראג היא עיר שיהיה לכם כיף לנפוש בה ובמיוחד בחורף. אז הנה במיוחד בשביל זה מצאנו לכם כמה דילים מעניינים ובמיוחד דילים זולים לפראג. כנסו לכתבה.

האתר הראשון שנתחיל איתו הוא אתר "גוליבר" שבו חיפשנו לכם דיל לפראג באמצע נובמבר ומצאנו מגוון של דילים מעניינים. באתר תוכלו לבחור בין חבילות נופש לפראג לארבעה לילות, חמישה ואפילו שישה החל מ-415 דולר למלון שלושה כוכבים ו-514 דולר למלון חמישה כוכבים. למשל תוכלו לבחור דיל לשני לילות במלון פארק הוטל (ארבעה כוכבים) הנמצא 10 דקות נסיעה לטירץ פראג ולמרכז העיר וטיסה הלוך חזור ב-445 דולר בלבד.

באתר ה-90 מצאנו דיל לפראג בנובמבר פחות מ-400 דולר. הדיל כולל שלושה לילות במלון Rhea (שלושה כוכבים) הממוקם כ-7 ק"מ ממרכז העיר וטיסה הלוך חזור לפראג ב-392 דולר בלבד.

אם אתם מחפשים דיל לפראג ברגע האחרון מצאנו לכם אחד כזה מאוד זול באתר איסתא שכולל טיסה שיוצאת בתאריך 12 לאוקטובר וכולל את מלון Opatov הממוקם ברובע הרביעי של פראג ב-388 דולר בלבד.

נמשיך גם עם אתר נט טרוול שהדיל הכי זול שהוא מציע הוא חבילת נופש לפראג לשתי לילות הכוללת טיסה ומלון ב-12 לאוקטובר עד ה-14 לאוקטובר ב-387 דולר לבן אדם!

נקנח בדיל לפראג שנשמע מעניין ומסקרן שמצאנו באתר השטיח המעופף הכולל 5 לילות במלון Panorama (ארבעה כוכבים) הכולל בריכה מקורה על בסיס לינה וארוחת בוקר, טיסה + נסיעות הלוך חזור למלון ולשדה התעופה וכולל שני ימי טיולים הכוללים גם שיט! על כל זה תשלמו 765 דולר.

קראו על עוד דילים מעניינים:
דילים לאנטליה
דילים לחורף
דילים לאיטליה

0 תגובות: